ایرنا/ رئیس اداره راهداری خلخال گفت: راه خلخال به ماسال به عنوان آخرین راه بین‌شهری مسدودشده از برف این شهرستان برف‌روبی و بازگشایی شد.

معروف خسروی، رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای خلخال با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از این همه محورهای ارتباطی مسدود شده از برف پائیز و زمستان سال گذشته این شهرستان به استان گیلان بازگشایی و در اختیار رانندگان عبوری از مسیرهای خلخال به پونل و خلخال به ماسوله قرار گرفته بود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: محور خلخال به ماسال از ابتدای روستای هدف گردشگری گیلوان واقع در بخش شاهرود تا انتهای حوزه استحفاظی استان اردبیل و همچنین انتهای گردنه واقع در این مسیر، آخرین راه ارتباطی بین شهری مسدود شده از برف این شهرستان است که با تلاش راهداران برف روبی، بازگشایی، ایمن‌سازی و از امروز در اختیار مسافرین و گردشگران منطقه قرار گرفت.
وی یادآور شد: با وجود گذشت نزدیک به دو ماه از فصل بهار ارتفاع برف در برخی از مناطق برف و بهمن گیر این محور ارتباطی خلخال به استان گیلان به بیش از ۳ متر می‌رسد و حجم سنگین برف در مسیر یاد شده زمان اجرای عملیات برف‌روبی این راه را برای راهداران خلخال طولانی کرد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today