صدا و سیما/ تیم نساجی مازندران امروز در دیداری سخت، بدون الهامی در مسجد سلیمان به مصاف نفت این شهر می‌رود.

رقابت‌های هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ با برگزار‌ی ۸ دیدار پیگیری می‌شود که در یکی از دیدار‌های حساس این هفته، تیم نساجی مازندران از ساعت ۲۰ در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان به مصاف نفت این شهر می‌رود.
نساجی امروز در حالی در دیداری حساس به مصاف تیم ته جدولی نفت مسجد سلیمان می‌رود که چند روز پیش با ساکت الهامی سرمربی خود قطع همکاری کرد و سکان هدایت تیم خود را تا پایان فصل به اسماعیلی از کادر فنی خود سپرد.
الهامی که امسال با نساجی قهرمان جام حذفی فوتبال کشور شده تنها چند روز پس از این اتفاق مهم، از هدایت نساجی کنار گذاشته شد که گفته می‌شود مسائل اخلاقی و انضباطی موجب این تصمیم مهم شده است.
فارغ از این تصمیم که گرفته شده، نساجی در چهار بازی آخر خود بازی‌های مهمی پیش رو دارد و باید حداقل امتیازات را جمع کند تا در منطقه سقوط نباشد.
این تیم با ۲۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد و امروز با تیم نفت مسجد سلیمان، جدالی سخت دارد چرا که تیم نفت با ۱۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول جای دارد و برای فرار از منطقه سقوط نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی دارد.
بر اساس اعلام مسئولان برگزاری، دیدار نفت مسجد‌سلیمان و نساجی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.
برخی از تماشاگران تیم نساجی با اتوبوس و حتی ماشین های شخصی عازم شهر مسجد سلیمان بودند تا امروز در استادیوم شهید بهنام محمدی تیم محبوب خود را در مصاف با نفت مسجد سلیمان تشویق کنند اما در میانه های راه متوجه شدند این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و به همین خاطر راه بازگشت به شهر قائمشهر را در پیش گرفتند؛ البته برخی از این تماشاگران که زودتر و با ماشین های شخصی عازم شهر مسجد سلیمان بودند به این شهر رسیدند اما اکنون متوجه شده اند بازی امروز دو تیم بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و راهی برای حضور در استادیوم ندارند.
در بازی‌های مهم این هفته، تیم صدرنشین استقلال مهمان تیم رده چهارمی فولاد خوزستان است و تیم‌های پرسپولیس و سپاهان تیم‌های دوم و سوم جدول در سیرجان به مصاف هم می‌روند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today