فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف 42 تن روغن‌خوراکی احتکاری طی 2 عملیات پلیسی در شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر خبر داد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، از توقیف 42 تن روغن‌خوراکی احتکاری طی 2 عملیات پلیسی در شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر خبر داد و اظهار کرد: در ادامه طرح تشدید با متخلفان اقتصادی و برخورد با قاچاق و یا احتکار هرگونه کالای اساسی مردم، روز گذشته ماموران انتظامی استان در شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر، موفق به کشف 2 محموله روغن خوراکی و برنج احتکاری و قاچاق شدند.
وی افزود: در یکی از عملیات ها ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان در بازرسی از یک انبار در شهر زاهدان ضمن توقیف 32 تن و 500 کیلوگرم روغن خوراکی و همچنین 15 تن برنج به صورت احتکاری، فرد متخلف را شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان همچنین به عملیات دیگر ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر مستقر در ایست و بازرسی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این شهرستان اشاره و اضافه کرد: در این عملیات یک دستگاه کامیون حامل 10 تن روغن خوراکی قاچاق توقیف و راننده متخلف به دستگاه قضائی معرفی شد.
به گفته سردار طاهری؛ ارزش مجموع 42 تن و 500 کیلو گرم روغن خوراکی و برنج احتکاری و قاچاق 50 میلیارد ریال برآورده شده است که با هماهنگی قضایی کالاهای اساسی مردم به عرضه توزیع در بازار بازگشت.
رئیس پلیس سیستان و بلوچستان بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقیان و محتکران کالاهای اساسی مردم تاکید و خاطرنشان کرد: کوچک‌ترین فعالیت از سوی متخلفان اقتصادی، برخورد جدی پلیس و دستگاه قضایی را به همراه دارد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today