باشگاه خبرنگاران/ مسئول عملیات سپاه ولی عصر خوزستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس سپاه در خوزستان به مدت ۲ روز درحال اجرا است.

سرهنگ محمدرضا لیلی زاده، مسئول عملیات سپاه ولی عصر خوزستان در این خصوص اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای بالا بردن آمادگی نیرو‌های مقاومت بسیج رزمایش الی بیت المقدس ۱۲ از گردان‌های بیت المقدس و کوثر خواهران رو به مدت دو روز با رویکرد دفاعی امنیتی با شعار بسیج پاره تن مردم است برگزار می‌شود.
به گفته مسئول عملیات سپاه، ولی عصر خوزستان برنامه ریزی لازم برای حضور خوب این گردان‌ها در عرصه‌های مختلف انجام شده است و به اهداف مد نظر دست پیدا کردیم.
سرهنگ لیلی زاده می‌گوید: این زمایش با اهداف آماده سازی یگان‌ها برای انجام عملیات‌های واقعی از صحنه‌های مختلف، بالا بردن توان رزم گردا‌ها انجام عملیات روانی متناسب با وضعیت کنونی حوزه‌های مقاومت بسیج تمرین و تداوم آموزش یگان همگانی و متناسب با ماموریت‌های واگذاری به این گردان‌ها است.
به گفته او اجرای فشرده انواع تاکتیک‌های رزم انفرادی به صورت میدانی از اهداف خیلی مهم آن را در حال پیگیری هستیم از آماده‌سازی این رزمایش نمایش‌های همبستگی ملی از آحاد جامعه و آحاد مردم و چهر‌های انقلابی همراه با هم هستند.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today