فارس/ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته چندین برابر اعتبار عمرانی استان به اندازه مجموع اعتبار عمرانی ۱۵ سال گذشته، بودجه برای تکمیل پروژه‌های عمرانی و توسعه زیرساخت‌ها در سفر ریاست جمهوری تخصیص خواهد یافت.

غلامعلی حیدری، استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: از اصلی‌ترین برنامه‌های دشمنان انقلاب اسلامی، تزریق یاس و ناامیدی در جامعه با ناکارآمد نشان‌ دادن دولت است که دفع این هجمه‌ها نیاز به تبیین و روشنگری همه اقشار دغدغه‌مند جامعه مخصوصا روحانیون دارد.
وی افزود: طرح اقتصادی دولت مبنی بر مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها گامی مهم در شکوفایی اقتصادی کشور است، هرچند که این اقدام باید در سنوات قبل صورت می‌گرفت اما کسی شجاعت و جسارت انجام این طرح مهم را نداشت و دولت جدید برای گسترش عدالت اقتصادی در جامعه آبرو گذاشت.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: قبلا سهم قابل توجهی از یارانه مردم در جیب افراد غنی و مرفه جامعه می‌رفت که این مسئله به دور از عدالت بود و قاچاقچیان و سودجویان از روشن نبودن قیمت‌ها سود هنگفتی به جیب زدند و دولت سیزدهم با شجاعت در راستای نابود کردن بسترهای فساد در جامعه این طرح اقتصادی را در ابتدای فعالیت دولت خود کلید زد.
حیدری اظهار کرد: خوشبختانه از زمان شروع فعالیت دولت سیزدهم تا به امروز کشور از نظر سیاست خارجه به شدت تقویت شده است و با واقعی شدن قیمت‌ها دست مفسدین اقتصادی از سر یارانه‌ مردم کوتاه و روند تولید با کیفیت محصولات با قیمت واقعی کلید خواهد خورد که این مسئله موجب رفع مشکلات اشتغال کشور نیز می‌شود.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته چندین برابر اعتبار عمرانی استان به اندازه مجموع اعتبار عمرانی ۱۵ سال گذشته، بودجه برای تکمیل پروژه‌های عمرانی و توسعه زیرساخت‌های استان در سفر ریاست جمهوری تخصیص خواهد یافت که تاثیر این پیگیری‌هایی که در سطوح عالی انجام شده است را مردم تا سال 1402 مشاهده خواهند کرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این اعتبار باعث تکمیل شدن بسیاری از پروژه‌های مهم استانی از جمله آبرسانی، توسعه محورهای مواصلاتی، توسعه مراکز گردشگری و فرهنگی، توسعه کشاورزی، رفع مشکلات اشتغال استان و غیره خواهد شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday