فارس/ مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از ثبت‌نام بیش از ۱۳ هزار متقاضی مجرد در طرح نهضت ملی مسکن استان خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون پنج هزار متقاضی واجد شرایط شناخته شده‌اند.

حسینعلی مقصودی، مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از ثبت‌نام بیش از ۱۳ هزار متقاضی مجرد در طرح نهضت ملی مسکن چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون پنج هزار متقاضی واجد شرایط شناخته شده‌اند.
وی ادامه داد: برای ۲ هزار و ۴۰۰ متقاضی مجرد مراحل تشکیل پرونده صورت گرفته است و یک هزار و ۱۲۵ نفر تأیید نهایی شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری کل ثبت‌نام نهضت ملی مسکن در شهرهای استان را بیش از ۶۱ هزار و ۵۰۰ متقاضی عنوان کرد و افزود: از این تعداد حدود ۳۰ هزار متقاضی حائز شرایط شناخته شده و بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ متقاضی تأیید نهایی شده‌اند.
مقصودی اضافه کرد: برای ۱۰ هزار و  ۲۰۰ متقاضی افتتاح حساب صورت گرفته است و ۶ هزار نفر واریز وجه اولیه را انجام داده‌اند.
وی به ثبت یک هزار و ۲۳۱ واحد در سامانه نهضت ملی مسکن جهت استفاده از تسهیلات خودمالکین نیز اشاره کرد و گفت: این تسهیلات برای افرادی که دارای زمین بوده ولی  شرایط ساخت را ندارند بسیار مناسب است.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به همکاری ضعیف دستگاه‌های اجرایی استان در معرفی اراضی مازاد دولتی جهت تأمین زمین طرح نهضت ملی مسکن، از اداره کل ثبت اسناد و املاک و امور اقتصادی و دارایی استان خواست بر اساس مکاتبات صورت گرفته در خصوص ارسال مشخصات و اطلاعات اراضی دستگاه‌های دولتی بر اساس ماده ۱۰ قانون جهش تولید مسکن اقدام کنند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday