تسنیم/ رئیس اداره حج و زیارت کاشان ضمن اشاره به اعزام زائران در قالب ۳ کاروان به حج تمتع گفت: ۳۳۵ زائر از کاشان به حج تمتع اعزام می‌شوند.

حمیدرضا بهروزی‌فر، رئیس اداره حج و زیارت کاشان اظهار کرد: امسال 335 نفر از مردم کاشان در قالب 3 کاروان به حج تمتع اعزام می‌شوند.
وی با بیان اینکه 12 نفر در قالب عوامل کاروان زائران کاشانی را همراهی می‌کنند، افزود: 3 مدیر، 3 معاون، 3 روحانی، یک خدمه آقا، یک معین خانم کاروان و یک معین آقا کاروان زائران کاشانی را در قالب عوامل همراهی می‌کنند.
رئیس اداره حج و زیارت کاشان با بیان اینکه اعزام‌ها از اواخر خرداد آغاز می‌شود، ابراز کرد: حج تمتع امسال بنا شده است تا 27 لغایت 28 روز به پایان برسد و این موضوع یکی از درخواست‌های زائران به منظور کاهش سفر بوده است.

وی با بیان اینکه 2 کاروان مدینه بعد و یک کاروان نیز مدینه قبل است، گفت: سال 99 کاشان 920 زائر در قالب 7 کاروان سهمیه داشت اما امسال به دلیل اینکه هر کشور تنها 50 درصد ظرفیت امکان اعزام زائر دارد تعداد زائران اعزامی ایران نیز به 38 هزار نفر کاهش یافت و از سوی دیگر محدودیت سنی زیر 65 سال نیز برای زائران از سوی عربستان اعمال شد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today