ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید۱۹ در این استان برای هفدهمین روز متوالی صفر است، گفت: آمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون سه هزار و ۳۳۹ نفر است.

علیرضا توقیری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: همچنین با شناسایی ۱۴ بیمار بستری جدید مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا، شمار بیماران بستری در بیمارستان های استان همدان به ۱۲۰ نفر رسید.
توقیری ادامه داد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲ هزار و ۵۰۵ مورد بوده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خاطرنشان کرد: در این مدت پنج بیمار جدید مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه «آی. سی. یو» مراکز درمانی استان بستری شدند، همچنین مجموع بیماران شناسایی شده تاکنون به ۱۴۴ هزار و ۶۶۲ نفر رسیده است.
توقیری درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا نیز اظهار داشت: تاکنون سه میلیون و ۱۸۶ هزار و ۳۰۹ دُز واکسن کرونا(نوبت اول، دوم و یادآور) برای جامعه هدف در استان همدان تزریق شده است.
از مجموع ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان سه شهرستان تویسرکان، نهاوند و فامنین از نظر رنگ بندی در وضعیت زرد و شهرستان های همدان، ملایر، بهار، رزن، درگزین، کبودرآهنگ و اسدآباد در وضعیت آبی کرونایی هستند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today