ایرنا/ استاندار گیلان با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه راه آهن استان در زمان اعلام شده و اهتمام دولت سیزدهم برای انجام این مهم گفت: هیچ بهانه ای برای توجیه کُندی روند اجرای پروژه و تعویق در زمان بهره برداری آن پذیرفته نیست.

اسدالله عباسی استاندار گیلان ظهر امروز چهارشنبه در نشست با معاون ساخت‌ و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌ها شرکت ساخت‌ و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه راه آهن استان در زمان اعلام شده اظهار داشت: دولت سیزدهم، عزمی جدی در تکمیل این پروژه دارد و اعتبار خوبی نیز در این بخش تخصیص یافته است.
وی به تدابیر اتخاذ شده برای تامین مصالح ساخت راه آهن رشت - انزلی و سایر پروژه های راه‌سازی اشاره و اضافه کرد: مصالح موجود باید به‌درستی و با رعایت مقررات و ضوابط، برداشت و استفاده شود.
استاندار گیلان با تاکید بر ضرورت دقت و سرعت در اجرای پروژه های عمرانی استان به ویژه راه آهن افزود: هیچ بهانه ای برای توجیه کندی روند اجرای پروژه و تعویق در زمان بهره برداری آن پذیرفتنی نیست.
نماینده عالی دولت در استان گیلان پروژه راه آهن و آزادراه رشت-قزوین را آبروی استان خواند و گفت: در راستای اجرای هرچه بهتر این طرح ها و عمل به وعده ای که به مردم شریف استان داده شده ، باید با هم افزایی و مدیریت جهادی تلاش صورت گیرد.
عباس خطیبی معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌ها شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور نیز در این نشست اظهار داشت: اجرای پروژه راه آهن با جدیت در حال انجام است و تلاش می شود تا پروژه در زمان اعلام شده به بهره برداری برسد.
در این نشست مشکلات موجود در روند اجرایی پروژه راه آهن استان به صورت فوری و تماس استاندار گیلان با مسئولان دستگاه ها و نهادهای ذیربط، بررسی و مقرر شد در اسرع وقت نشستی تخصصی در جهت حل مسائل و چالش های مرتبط برگزار شود.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today