ایسنا/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی شایعات فضای مجازی مبنی بر احتکار کالا توسط یکی از کارمندان این اداره کل را تکذیب کرد.

حسین حاجی بگلو، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی در پاسخ به این پرسش که شنیده می شود یکی از کارکنان این اداره کل اقدام به احتکار کالا کرده است، اظهار کرد: امروز شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده که علاوه بر بازی با آبروی پرسنل زحمتکش این مجموعه، سبب انحراف افکار عمومی نیز شده است.
وی با تاکید بر اینکه کارکنان پرتلاش اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان در این وضعیت اقتصادی فعالیت و از خودگذشتگی بسیاری می کنند و خودشان مسئول رسیدگی به تخلفات هستند، تصریح کرد: هیچ یک از کارکنان این اداره کل مرتکب تخلفی در حوزه بازار نشده و این شایعه کذب است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ادامه داد: موضوع از این قرار است برادر یکی همکاران ما که شغل آزاد داشته و فعالیت خود را در ملکی که از همکار ما اجاره کرده است انجام می دهد، مرتکب تخلف صنفی شده و برنج هایی را برای فروش خریداری کرده که در سامانه ثبت نشده و قاچاق محسوب می شود.
حاجی بگلو با تاکید بر اینکه تخلف این فرد ارتباطی با همکار ما ندارد، افزود: تخلف این فرد نیز طی بازرسی همکاران ما محرز شده و در برخورد با تخلفات حوزه بازار با هیچ فردی تعارف نداریم.
وی با بیان اینکه عده ای با انتشار شایعات، تلاش های بی شائبه همکاران ما در اداره کل صمت و شهرستان ها را کم ارزش می کنند، تاکید کرد: نباید به خاطر تخلف بررسی نشده یک فرد، اطرافیان او را هم مورد اتهام قرار داد و این موضوع از اخلاق به دور است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی تصریح کرد: همکاران ما در کف بازار حاضر هستند و از ابتدای آغاز طرح هدفمندی عادلانه یارانه‌ها، در گروه های مختلف بازار را رصد می کنند و تخلفات بسیاری نیز کشف کرده اند که بدون اغماض مورد رسیدگی قرار می گیرد.
وی ادامه داد: اگر بر حسب مورد نیز تخلفی توسط کارکنان این مجموعه انجام شود، بنده به عنوان مدیرکل و حتی وزیر صنعت و معدن نیز برای برخورد قاطع، ورود خواهیم کرد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today