خبرگزاری دانا/ شهردار دوگنبدان گفت: چهار نیروی آتش نشان با تجهیزات تخصصی امدادی جهت کمک به آواربرداری ساختمان متروپل به محل حادثه در آبادان اعزام شدند.

رضا قشقایی، شهردار دوگنبدان در خصوص حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان شد، اظهار کرد: این حادثه تاسف برانگیز را به خانواده‌های عزیزان درگذشته و مردم صبور آبادان تسلیت می گویم و برای مجروحان این حادثه تلخ نیز از درگاه خداوند منان آرزوی سلامتی و بهبودی را مسئلت دارم.
وی افزود: بنابراین چهار نفر از نیروهای آتش نشان ماهر و متخصص نجات شهرداری دوگنبدان در روز بعد از حادثه به جهت کمک به آواربرداری ساختمان ریزش کرده به محل حادثه در آبادان اعزام شدند.
قشقایی ادامه داد: این نیروهای آتش نشان با تجهیزات کامل امدادی در محل حادثه متروپل حضور یافته‌اند و درحال حاضر نیز به شکل ویژه مشغول امدادرسانی هستند، اگرچه آتش نشانان گچسارانی تا پایان کار امدادرسانی در کنار مردم آبادان خواهند ماند.
شهردار دوگنبدان تصریح کرد: مسئولین و کارکنان شهراری دوگنبدان کمک به هموطنان را وظیفه خود می‌دانند و در این راه در حد توان خود از هیچ کمکی مضایقه نخواهند کرد و امیدواریم دیگر شاهد اتفاقاتی از این دست در هیچ کجای کشور عزیزمان نباشیم.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today