برنا/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بازدید امروز به گچساران گفت: بیمارستان نرگسی گچساران تا پایان خرداد ماه راه‌اندازی می شود.

دکتر محمد غلام‌نژاد، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه اعضای هئیت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان های بی بی حکیمه(س)، شهید رجایی و نرگسی گچساران بازدید و مشکلات و مسائل این بیمارستان ها را بررسی کردند.
وی سپس دستور داد جلسه هیئت رئیسه در گچساران تشکیل و مشکلات درمانی این شهرستان بررسی شود.
غلام نژاد با بیان اینکه بیمارستان نرگسی باید تا پایان خرداد ماه راه اندازی شود اظهار کرد: با راه اندازی بیمارستان نرگسی، کماکان عملکرد بیمارستان شهید رجایی به قوت خود باقی است و تعداد تخت در گچساران کم نخواهیم داشت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ادامه داد: ما در ابتدا بخش های اولیه از جمله اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی و بخش‌هایی که فوریت بیشتری دارند را برای بیمارستان نرگسی راه اندازی و فعال کرده، پزشکان عمومی و داخلی خود را مستقر و سپس برحسب نیاز شهرستان سایر بخش‌های تخصصی را نیز فعال خواهیم کرد.
وی ابراز کرد: در شهرستان گچساران تعداد تخت ها به نسبت جمعیت وضعیت خوبی دارد و خوشبختانه به سبب وجود بیمارستان های شرکت نفت، بی بی حکیمه، شهید رجایی و نرگسی با کمبود تخت مواجه نیستیم که این خود می‌تواند زمینه‌ساز فضاهای آموزشی در آینده باشد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today