ایرنا/ رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: از امروز تا سه روز آینده در بعدازظهرها امکان رخداد بارش‌های رگباری بهاره وجود دارد اما از نظر مقدار قابل توجه نیست.

نشمیل احمدیانی، رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان اظهار کرد: در این مدت در بعدازظهرها شرایط برای رشد ابرهای همرفتی در سطح استان فراهم است و احتمال وقوع روان اب‌های موقت و آبگرفتگی معابر به صورت نقطه‌ای به‌ویژه در نیمه شمالی، شرقی و ارتفاعات مرکزی وجود دارد.
وی افزود: از امروز تا اواسط هفته جاری در بعضی از ساعات برای  نیمه شرقی استان بویژه در شهرهای بیجار و قروه غبار محلی پیش بینی می‌شود و کیفیت هوا کاهش می‌یابد.
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان ادامه داد: دمای هوای استان در هفته جاری روند افزایشی دارد و به صورت میانگین تا پایان هفته سه تا پنج درجه سانتی گراد افزایش خواهد داشت.
احمدیانی اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته روستای قاملو در شهر قروه با دمای ۱.۵ درجه خُنک‌ترین و روستای سلین در سروآباد با دمای ۳۵.۵ درجه سانتی گراد گرمترین نقاط استان بودند و دمای شهر سنندج نیز بین ۹ و ۳۰ درجه سانتی گراد در نوسان بود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online