فارس/ ساعتی پیش در شبکه های اجتماعی فیلمی منتشر شده است که ادعا می شود یکی از زیر آوار ماندگان حادثه متروپل پس از 5 روز زنده مانده است.

ساعتی پیش در شبکه‌های اجتماعی فیلمی منتشر شد که در توضیح این فیلم نوشته شده است که یکی از زیر آوار ماندگان حادثه متروپل پس از 5 روز زنده مانده است و نفس می کشد اما حقیقت ماجرا چیست؟

بررسی‌های خبرنگار ما نشان می‌دهد فیلم منتشر شده متعلق به 4 روز پیش است مربوط به همان ماجرای معروف مردی است که ادعا کرد 30 ساعت زیر آوار مانده و مصاحبه او از صدا و سیما پخش شد.
اما بعد روشن شد که این فرد از نیروهای مردمی حاضر در محل بوده و برای کمک به داخل حفره ای می رود اما وقتی احساس خطر می‌کند با فریاد درخواست کمک کرده و نیروهای امدادگر نیز برحسب وظیفه او را بیرون آورده و به بیمارستان انتقال می‌دهند.
ماجرای مردی که 30 ساعت زیر آوار مانده بود با معذرت خواهی او در تلویزیون و با این استدلال که می خواستم حرف خبرنگار دو تا نشود! تمام شد اما هنوز بازار داغ شایعات در حادثه مترو پل داغ است.
شعبانی، رئیس هلال احمر استاد خوزستان امروز گفت در ششمین روز از ریزش و آواربرداری از متروپل در تلاش هستیم تا اجساد را از زیر آوار خارج و شناسایی کنیم و هیچ پالسی مبنی بر زنده بودن کسی در زیر آوار دریافت نمی کنیم. 

 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today