نماد آخرین خبر

انهدام باند سارقان منزل محله بهار کرمانشاه؛ فیلمی که دزدان را لو داد

منبع
فارس
بروزرسانی
انهدام باند سارقان منزل محله بهار کرمانشاه؛ فیلمی که دزدان را لو داد

فارس/ دادستان کرمانشاه گفت :باند ۶ نفره سارقین محله بهار کرمانشاه دستگیر شدند.

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، گفت: اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن چند سارق در محله بهار کرمانشاه حین سرقت از منزل دو خانم با آن‌ها درگیر می‌شوند.
وی ادامه داد: طبق بررسی‌‌های به عمل آمده مشخص شد که سارقین چهار نفر به همراه دو همدست خود بوده‌اند که پس از سرقت یک واحد مسکونی تمام وسایل را داخل حیاط جمع می‌کنند که آن‌ها را به بیرون انتقال دهند، اما ناگهان با بازگشت صاحبخانه که دو خانم بوده‌اند، مواجه می‌شوند.
دادستان کرمانشاه اضافه کرد: سارقین با مشاهده دو خانم تلاش می‌کنند تا خودرو آن‌ها را به سرقت برده و پا به فرار بگذارند که در این حین با مقاومت یکی از دو خانم روبرو می‌شوند.
وی تاکید کرد: در نهایت این خانم که خود را روی کاپوت ماشین سارقین انداخته بود به پایین پرت شده و به بیمارستان منتقل می‌شود که علی‌رغم شایعاتی مبنی بر فوت، خوشبختانه ایشان دچار جراحات سطحی شده و از بیمارستان هم مرخص شده است.
کرمی در ادامه، عنوان کرد: باتوجه به حساسیت موضوع پیگیری آن به‌سرعت در دستور کار ضابطین قضایی قرار گرفت و با رصد اطلاعاتی و شناسایی سارقین که سابقه دار بودند دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار گرفت و اکنون هم در بازداشت موقت به سر می‌برند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today