logo

سوخت خودروهای گازوئیلی اردبیل بر اساس کارکرد ماهانه تخصیص می‌یابد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سوخت خودروهای گازوئیلی اردبیل بر اساس کارکرد ماهانه تخصیص می‌یابد

ایرنا/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: سوخت مورد نیاز خودروهای گازوئیلی استان اردبیل بر اساس کارکرد ماهانه تخصیص می‌یابد.

حجت مدنی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل تامین سوخت با کیفیت خودروها و توزیع به موقع آن از رسالت‌های مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر سوخت مصرفی خودورهای گازوئیل سوز برای خودروهای برون شهری با اخذ بارنامه و ثبت در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و تائید امور پایانه های استان ارائه می شود.
وی اضافه کرد: ارائه سوخت به خودروهای درون شهری هم با اخذ پروانه فعالیت و ثبت نام در آدرس www.utcms.ir و تائید سازمان حمل ونقل درون شهری شهرداریها(تاکسیرانی) و صدور بار برگ روزانه امکان پذیر است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل اظهار کرد: سازمان‌های متولی(شهرداری‌ها، اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها) در راستای تکریم ارباب رجوع و پیشگیری از مراجعات این قشر به جایگاه‌های سوخت جهت دریافت نفت گاز اضطراری باید نسبت به توجیه مالکین خودروهای مذکور و رفع مشکل سامانه‌ای آنها در خصوص ثبت نام و ارائه سهمیه اقدام کنند.
مدنی گفت: به منظور خدمات‌رسانی مطلوب به رانندگان ناوگان دیزلی، نظارت بر نحوه تامین و توزیع نفت گازدر  بخش حمل و نقل در منطقه اردبیل تشدید خواهد شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: همچنین با هدف تشدید نظارت بر نحوه تامین و توزیع نفت گاز، ناوگان حمل و نقل دیزلی(باری و مسافری) در مسیرهای مواصلاتی استان اردبیل دارندگان خودروهای گازوئیلی، سهمیه نفت گاز تخصیصی خود را تنها با ارائه با کارت هوشمند سوخت دریافت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: طبق مصوبه اعلامی از سوی هیات وزیران، سهمیه سوخت(نفت گاز) دارندگان وسائط باری و مسافری بر اساس پیمایش راه انجام شده که میزان سهمیه تخصیصی تعیین شده برای انواع خودروها که  توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ارسال شده  در کارتهای هوشمند سوخت شارژ می شود.

مدنی در پایان برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها و فضای مجازی در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه‌داران از چرخه عرضه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت کشور را تکذیب کرد و گفت: عرضه بنزین در تمامی مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با نرخ اول به صورت یارانه ای(هزارو۵۰۰ تومانی) و بنزین با نرخ غیریارانه ای(۳ هزار تومان) و همچنان مطابق روال گذشته در سطح جایگاه های عرضه سوخت استان اردبیل انجام می‌شود.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today