نماد آخرین خبر

۴ هزار میلیارد ریال در سفر رئیس‌جمهور به سامان اختصاص یافت

منبع
ايرنا
بروزرسانی
۴ هزار میلیارد ریال در سفر رئیس‌جمهور به سامان اختصاص یافت

ایرنا/ سرپرست فرمانداری سامان گفت: در سفر رییس‌جمهور و هیات دولت سیزدهم به چهارمحال و بختیاری چهار هزار میلیارد ریال اعتبار به این شهرستان اختصاص داده شد.

محمدتقی گنجعلی، سرپرست فرمانداری سامان اظهار کرد: فعالیت تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان سامان رصد می‌شود و انتظار می‌رود مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه و پایدار بیندیشند تا به منطقه‌ای نمونه در سطح ملی و استانی تبدیل شویم.
وی افزود: برای تکمیل و چهار خطه شدن جاده سامان به تیران یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در سفر رییس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت ضمن اینکه ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و بهره‌برداری از اردوگاه دانش‌آموزی شهرستان سامان اختصاص پیدا کرد.
گنجعلی یادآور شد: ۲۰۰ میلیارد ریال به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری از اردوگاه صاحب‌الزمان(عج) کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان تخصیص یافت.
سرپرست فرمانداری سامان اظهار کرد: این سه مصوبه به‌همراه ۳۸ مصوبه دیگر و اعتبارات مختص شهرستان سامان در سفر رئیس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری به‌زودی اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی با اشاره به لزوم تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و اجرای پروژه‌های توسعه‌ای در شهرستان سامان گفت: تکمیل جاده سوادجان در حاشیه زاینده‌رود به‌تازگی اعتبار ملی گرفته است.
گنجعلی تاکید کرد: مشکلات بخش‌های مختلف شهرستان سامان شناسایی شده است و راهکارهای اجرایی آن در آینده‌ای نزدیک تدبیر و اجرایی می‌شود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday