نماد آخرین خبر

طی چند روز آینده مشکل شارژ «من‌کارت» به طور کامل رفع می‌شود

منبع
بروزرسانی
طی چند روز آینده مشکل شارژ «من‌کارت» به طور کامل رفع می‌شود

شهر آرا نیوز/ نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در نظر داریم تا با ارائه خدمات الکترونیکی به همشهریان، آرامش سفر را به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) هدیه دهیم.

سید ابراهیم علیزاده، نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون تمهیدات اندیشیده شده برای بهره‌مندی همشهریان از خدمات الکترونیک شارژ «من‌کارت»، اظهار کرد: مدیریت شهری در تلاش است تا سهولت دسترسی همشهریان را برای بهره‌مندی از ظرفیت مترو و اتوبوس فراهم آورد.
وی افزود: اگرچه طی یک هفته اخیر شارژ «من‌کارت» با مشکل مواجه شده است، ولی بخش عمده مشکلات مرتفع شده و طی چند روز آتی به طور کامل ایرادات رفع خواهد شد.
نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: در ایستگاه‌های قطار شهری سطح شهر، ۲۰ ایستگاه شارژ «من‌کارت»، ۱۳ دستگاه شارژ و هفت باجه فعال برای ارائه خدمات فعال است.
علیزاده ضمن اشاره به اینکه ۷۰۰ عامل شارژ «من کارت» در ۷۱ نقطه سطح شهر برای بهره‌مندی همشهریان از اتوبوس فعال است، بیان کرد: ۲۳ باجه در ایستگاه‌های اتوبوس و ۲۰ دستگاه الکترونیک شارژ کارت در اختیار مردم قرار دارد.
وی با اعلام اینکه تمهید بهره‌مندی همشهریان از بلیط تک سفره مترو در دوران مواجهه با اشکال در شارژ «من‌کارت» در نظر گرفته شده بود، تاکید کرد: در نظر داریم تا با ارائه خدمات الکترونیکی به همشهریان، آرامش سفر را به زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) هدیه دهیم.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today