نماد آخرین خبر

عملیات جمع‌آوری ریل‌های متروکه قم مجدد آغاز شد

منبع
مهر
بروزرسانی
عملیات جمع‌آوری ریل‌های متروکه قم مجدد آغاز شد

مهر/ فرماندار قم با اشاره به عدم اجرای تعهدات راه آهن برای جمع آوری ریل‌های متروکه سطح شهر قم گفت: از سه روز پیش عملیات برش و جمع‌آوری ریل‌ها مجدد توسط شهرداری قم آغاز شده است.

عباس ذاکریان، فرماندار قم با اشاره به اینکه یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به قم جمع آوری ریل‌های متروکه داخل شهر بود، اظهار کرد: این موضوع یکی از خواسته‌های دیرینه مردم قم است و مدت‌ها اجرای آن متوقف مانده بود.
وی ادامه داد: بخشی از ریل‌های متروکه به موازات بلوار امام رضا(ع) به صورت کامل جمع آوری شده، برای جمع آوری بخش دوم ریل‌ها از یک ماه پیش هماهنگی‌ها انجام و کار توسط شهرداری آغاز شد ولی متأسفانه مجموعه راه آهن همکاری و هماهنگی لازم را نداشتند و راه‌آهن کشور با واسطه توسط استاندار قم درخواست کردند که ۱۰ روز فرصت دهید تا خودمان ریل‌ها را جمع‌آوری کنیم.
فرماندار قم افزود: به همین دلیل کار جمع‌آوری ریل‌های متروکه متوقف شد و متأسفانه راه آهن به تعهدش عمل نکرد و مجدداً جلسات برگزار و از سه روز پیش شهرداری برش ریل‌ها را انجام و جمع‌آوری آن را آغاز کرد.
ذاکریان با بیان اینکه پس از این مرحله خاکبرداری و همسطح سازی انجام می‌شود، ابراز کرد: با توجه به اینکه حجم خاکبرداری قابل توجه بوده شهرداری مصمم است طی چند روز آینده پیمانکار واجد شرایط را جذب و کار را با قوت انجام دهد.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday