نماد آخرین خبر

توزیع ۶ هزار تن آسفالت در سطح معابر ارومیه

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
توزیع ۶ هزار تن آسفالت در سطح معابر ارومیه

باشگاه خبرنگاران/ معاون امور زیربنایی حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: ۶ هزار تن آسفالت در سطح معابر ارومیه توزیع شده است.

ابراهیم صفری معاون امور زیربنایی حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه اظهار کرد: با وجود بارش‌های فصلی و فرصات زمانی اندک نسبت به اجرای آسفالت ۶ هزار تن آسفالت با کیفیت  بالا در سطح معابر شهر ارومیه توزیع شده است.
او می گوید: در چند سال گذشته فعالیت‌های آسفالت و مرمت تقریبا در ارومیه راکد بوده و فعالیت‌های آنچنانی انجام نگرفته و همین دلیل بر افزایش گسترده میزان سطوح لکه‌ها و ترک‌های موزاییکی و اضمحلال سطوح خیابانی شده است.
معاون امور زیربنایی حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: به همت سازمان عمران و شهرداری فعالیت‌های چشم گیر و گسترده در تمامی نقاط شهر ارومیه از جمله آسفالت معابر، مرمت آسفالت‌ها و لکه گیری در حال انجام است.
صفری با اشاره به اینکه احداث کانال‌های  شهری یا همان کانال‌های آب‌های سطحی در ۵ محور توسط بخش خصوصی در دست اقدام است، می گوید: تلاش می‌شود تا پایان سال جاری نسبت به اتمام تعهدات قرار دادی پیمانکاران در این ۵ محور اقدام شود.
او گفت: جمع آوری آب‌های سطحی در خیابان‌های الفت به بهداری، انعام به بهداری، تکمیل کانال سنگیل نهر الواج، عملیات ساحل سازی پارک اللر باغی مابین آب بند امام زاده تا ۳ چشمه، جمع آوری و هدایت آب‌های  سطحی سایت نازلو و اجرای تکمیلی  کانال نهر شهر آجو جز این ۵ محور هستند.
معاون امور زیربنایی حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه می گوید:  اعتباری که برای اجرا و تکمیل  این طرح‌ها در نظر گرفته شده، ۶۱میلیارد تومان است.
او با اشاره به اینکه جهت گیری مدیریت فعلی حرکت به سمت اتمام و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از جمله زیر گذر‌های مانده ارومیه است، می گوید: در کنار تکمیل و اتمام پروزه‌های نیمه تمام تا پایان سال جاری نیز با توجه به توان مالی و پتانسیل شهرداری یک زیر گذر نیز در ارومیه احداث می‌شود.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today