logo

دستگیری اعضای باند کلاهبرداری و ارتشاء در البرز

منبع
ايرنا
بروزرسانی
دستگیری اعضای باند کلاهبرداری و ارتشاء در البرز

ایرنا/ فرمانده انتظامی البرز گفت: افرادی که برای ثبت سند مالکیت جعلی چند ملک در شهر کرج اقدام به پرداخت و دریافت پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال رشوه کرده بودند، توسط پلیس امنیت اقتصادی این استان شناسایی و دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان  فرمانده انتظامی البرز روز دوشنبه اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده زمین خواری از طریق جعل سند به پلیس امنیت اقتصادی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران حاکی از این بود که یک باند زمین خواری با شناسایی املاک بلا صاحب ابتدا سند آن را جعل کرده و سپس با پرداخت رشوه به متصدیان ادارات مختلف اقدام به رسمی نمودن آن سند می کنند.
وی خاطرنشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی- پلیسی موفق به شناسایی چهار کلاهبردار و چهار نفر از کارکنان ادارات مختلف که اقدام به دریافت رشوه کرده بودند شده و با هماهنگی مقام قضائی همه آنها را دستگیر کردند.
سردار محمدیان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی با جدیت در مقابل مجرمان و برهم زنندگان فضای اقتصادی ایستاده و برابر قانون با آن ها برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday