logo

کشف 23 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در قم

منبع
فارس
بروزرسانی
کشف 23 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در قم

فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان قم از کشف 23 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال خبر داد.

امیر مختاری، فرمانده انتظامی شهرستان قم اظهار کرد: در راستای اجرای طرح جمع آوری دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال غیرمجاز، ماموران کلانتری 17 شهید بهشتی قم، با اشراف اطلاعاتی منزلی را که در این امر فعالیت می کرد، شناسایی کردند.
وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی از یک باب منزل بازدید و تعداد 23 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال به همراه جعبه تهویه هوا و لوازم و امکانات جانبی آن ها کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌های قاچاق کشف شده را بالغ بر پنج میلیارد ریال برآورد کردند، ادامه داد: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع ذیصلاح تحویل شد.
مختاری با بیان اینکه پلیس، دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان را همواره در دستور کار خود قرار داده به شهروندان توصیه کرد: برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصا امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday