نماد آخرین خبر

تخصیص ۳۵۵ میلیارد تومان به ورزش آذربایجان‌شرقی

منبع
ايسنا
بروزرسانی
تخصیص ۳۵۵ میلیارد تومان به ورزش آذربایجان‌شرقی

ایسنا/ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، با بیان اینکه ۳۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های عمرانی استان در نظر گرفته شده است که می‌توان از آن برای ورزش استان نهایت استفاده را کرد.

حبیب ستوده نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اظهار کرد: در سفر رئیس جمهور و هیات دولت به آذربایجان شرقی، پیشنهادهای خوبی در حوزه ورزش و جوانان استان ارائه شد که می‌توان از آن پیشنهادها به تکمیل پروژه‌ها و طرح های نیمه کاره اشاره کرد که بودجه ویژه‌ای به آن پروژه‌ها تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: ۳۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های عمرانی استان در نظر گرفته شده است که می‌توان از آن برای ورزش استان نهایت استفاده را کرد.
وی افزود: در صورت پیگیری مسئولان استانی برای جذب این اعتبارات، ورزش استان در بعدهای مختلف از جمله زیرساخت‌ها، قهرمانی، همگانی و جوانان دچار تحول خواهد شد.
ستوده نژاد همچنین خاطرنشان کرد: بر برخی از طرح های مهم تمرکز خاصی داریم که از جمله این طرح‌ها می‌توان به نواقصات ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز اشاره کرد که امیدواریم هرچه سریع تر با بودجه اختصاص یافته برطرف شود.
وی ادامه داد: اولویت طرح‌های عمرانی ورزش استان برحسب پیشرفت فیزیکی است که درصد کمی از نواقصات آن‌ها باقی مانده است. 
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: مدت زمان اتمام پروژه ها نیز حدودا 3 سال در نظر گرفته شده است که امیدواریم این زمان حداکثری باشد.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today