logo

سارقان ۱.۵ میلیاردی یزد در انار دستگیر شدند

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سارقان ۱.۵ میلیاردی یزد در انار دستگیر شدند

ایرنا/ فرمانده انتظامی انار از دستگیری سارقان حرفه‌ ای مغازه های استان یزد که اموالی به ارزش یک و نیم میلیارد تومان را سرقت کرده بودند، در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا خلیلی نژاد، فرمانده انتظامی انار در تشریح این خبر اظهار کرد: در اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی، سارقانی که پس از سرقت از مغازه های استان یزد به شهرستان انار متواری شده بودند با همکاری مردمی، شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: سارقان در بازجویی های تخصصی پلیس آگاهی لب به اعتراف گشودند و اقرار کردند با نقشه های از پیش طراحی شده  قصد سرقت مغازه های دارای درب شیشه سکوریت و کرکره ای سطح شهرستان را داشته اند.
سرهنگ خلیلی نژاد بیان کرد: متهمین در بازجویی ها به ۹ فقره سرقت زنجیره ای مغازه در استان یزد اعتراف کردند و اموال سرقتی به ارزش یک و نیم میلیارد تومان از مخفیگاه این افراد کشف شد.
وی از واحدهای صنفی خواست نسبت به ارتقای حفاظت فیزیکی محل کسب و کارشان بی تفاوت نباشند و گفت: بارها در جلسات مرتبط با سرقت در فرمانداری و مکان های دیگر هشدار دادیم که برخی واحدهای صنفی مهم در معرض جدی سرقت هستند و علیرغم اخطارهای صادره، اصناف هیچ توجهی به این موضوع نمی کنند.
سرهنگ خلیلی نژاد ضمن اخطار و هشدار مجدد به این واحدهای صنفی ادامه داد: به زودی برابر مصوبه قرارگاه مبارزه با سرقت نسبت به پلمب این قبیل واحدهای صنفی اقدام خواهد شد.
فرمانده انتظامی شهرستان انار در پایان ضمن تقدیر از همکاری شهروندان از آنان خواست، اطلاعات خود از فعالیت سارقان و افراد مالخر را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.
 
  
  

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today