logo

خانواده یک پاکبان امروز در کرمان یتیم شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
خانواده یک پاکبان امروز در کرمان یتیم شد

ایرنا/ شهرداری کرمان روز دوشنبه از مرگ پاکبانی ۵۵ ساله و پدر یک خانواده خبر داد که طی بامداد امروز حین انجام وظیفه در برخورد با یک خودرو سواری کشته شد.

خبر تلخ مرگ پاکبانی ۵۵ ساله و پدر یک خانواده در کرمان در بامداد امروز بر اثر برخورد با یک خودرو سواری، نیازمند بررسی است؛ زیرا بر اساس اعلام شهرداری کرمان، پاکبان مذکور به تجهیزات هشداردهنده نیز مجهز بوده است.
علت دقیق حادثه و مسائل مترتب با حوزه راهنمایی و رانندگی هنوز منتشر نشده اما اصل خبر بسیار دردناک و نیازمند بررسی های بیشتر برای پیشگیری از این چنین حوادث و آگاه سازی جامعه است.

این پدر زحمتکش، در حالی که ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد در حال انجام وظیفه و نظافت محل زیست شهروندان در شهر کرمان بوده در نتیجه برخورد با یک خودرو جان خود را از دست داد.
بر اساس اعلام روابط‌عمومی شهرداری کرمان، این فرد متاهل سابقه ۲۲ سال فعالیت داشته و به روزهای بازنشستگی نیز نزدیک بوده است.
در خبر ارسالی شهرداری به رسانه ها از این رویداد اعلام شده که پاکبان زیرمجموعه شرکت های پیمانکاری شهرداری(نیروی یکی از شرکت های تحت پیمان شهرداری) فعالیت داشته که در تصادف خودرو سواری پیکان در بزرگراه امام رضا(ع) قبل از شهید رجایی جان باخته است.
آنگونه که در خبر شهرداری کرمان به‌صراحت قید شده، پاکبان مذکور به تجهیزات هشداردهنده مانند چراغ، بازوبند همراه و لباس کار با رنگ شب‌رنگ نیز مجهز بوده است.
روابط عمومی شهرداری کرمان در خبر خود آورده است که علت حادثه در دست بررسی قرار دارد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar