logo

اصفهان پنجشنبه میزبان رئیس‌جمهور است

منبع
فارس
بروزرسانی
اصفهان پنجشنبه میزبان رئیس‌جمهور است

فارس/ در ادامه سفرهای استانی قرار است رئیس‌جمهور پنجشنبه ۲۶ خردادماه به اصفهان سفر کند. موضوعاتی همچون آب، کشاورزی، صنعت و مسائل محیط‌زیستی نیز جزو اولویت‌های سفر هیات‌دولت به استان اصفهان هستند.

در ادامه سفرهای استانی قرار است آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور پنجشنبه ۲۶ خردادماه به اصفهان سفر کند. 
دیدار با علما و روحانیون، دیدار با کارآفرینان و فعالان اقتصادی، دیدار با اقشار مردمی، دیدار با خانواده معظم شهدا، حضور در جلسه شورای اداری استان، بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی و شرکت‌های دانش بنیان موفق و دیدار با علما، از جمله برنامه‌های آیت‌الله رئیسی در سفر به اصفهان است.
سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در رابطه با جزئیات سفر رئیسی به اصفهان اظهار کرد: پیش از این سفر با نمایندگان استان اصفهان جلساتی برگزار شده و نظرات آن‌ها را دریافت کرده‌ایم. البته نظرات مدیران اجرایی این استان نیز دریافت شده است. همچنین، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اولویت دار در این سفر نهایی و تصویب خواهد شد.
وی با اشاره به برنامه‌های رئیس جمهور در سفر به استان اصفهان بیان کرد: دیدارهای مردمی رئیس‌جمهور که در چند سفر اخیر آغاز شده اقدام مهمی است؛ چرا که رئیس جمهور به جای برگزاری جلسات با اقشار خاص، این جلسات را با صد‌ها و برخی اوقات هزاران نفر برگزار می‌کند. ایشان مناطق محروم را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند.
حسینی ادامه داد: جلسات پرسش و پاسخ با اقشار مختلف، بانوان و روحانیون برگزار می‌شود که در مجموع باعث ایجاد نشاط و شادی در استان خواهد شد. وی ادامه داد: بلافاصله اعتباراتی که تصویب شده به استان مذکور تخصیص پیدا کرده و کار‌ها شروع می‌شود. پس از مدتی نیز معاون اجرایی رئیس جمهور از روند پیشرفت پروژه‌ها بازدید و در صورت وجود مانع آن را رفع می‌کند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور  با بیان اینکه سفر‌های استانی رئیس جمهور یک حرکت بی‌بدیل است، خاطرنشان کرد: مشابه این حرکت در دولت‌های نهم و دهم نیز وجود داشت، اما اینکه رئیس جمهور هر هفته به یک استان سفر کند در نوع خود یک حرکت مهم به شمار می‌رود. روند سفر‌های استانی به گونه‌ای تنظیم شده که آقای رئیسی طبق برنامه سفرهای استانی و ظرف 2 ماه آینده به همه استان‌های کشور سفر خواهد کرد.
وی افزود: البته علاوه بر سفر‌های استانی رئیس جمهور وزرا نیز به صورت جداگانه از استان‌ها بازدید می‌کنند. باید گفت که اعضای دولت در میان مردم هستند و نسبت به مشکلات آن‌ها آگاه بوده و در صدد رفع آن‌ها هستند. 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today