صدا و سیما/ کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: کیفیت هوای استان با توجه به وزش باد‌های شمالی از بعدازظهر امروز بهبود خواهد یافت.

مریم بهروزی، کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین اظهار کرد: براساس نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، از بعدازظهر امروز  تا اوایل هفته آینده آسمان غالب مناطق استان صاف تا کمی ابری پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به وزش بادهای غربی و جنوب غربی، برای امروز همچنان کاهش کیفیت هوا را خواهیم داشت اما از بعدازظهر امروز تا فردا، وزش بادهای شمالی باعث بهبود کیفیت هوا می شود.
این کارشناس هواشناسی با اشاره به اینکه به لحاظ دمایی نیز از امروز کاهش نسبی دما را نسبت به روز گذشته پیش رو داریم، خاطرنشان کرد: برای یکشنبه هفته آینده با توجه به وزش بادهای غربی و جنوب غربی در سطح استان، پاره ای از مناطق گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا را انتظار خواهیم داشت.
بهروزی اضافه کرد: در شبانه روز گذشته آوج با ۱۱ و رازمیان در بخش رودبار الموت غربی با ۴۲ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت ۱۷ تا ۳۸ درجه سانتیگراد بالای صفر بوده است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today