شبستان/ معاون شرکت برق استان قزوین گفت: اداراتی که از میزان مصرف تعیین شده برای آنها تخطی کنند برق شان قطع می شود و در استان روز گذشته برق ۱۰ تا ۱۲ اداره را قطع کردیم.

محمدرضا قافله باشی، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت برق استان قزوین با اشاره به افزایش مصرف برق در استان اظهار کرد: با توجه به گرم شدن هوا میزان مصرف انرژی هم بالا رفته است به طوری که طی روز گذشته 50 مگاوات افزایش مصرف برق را شاهد بودیم.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت برق استان قزوین ادامه داد: انتظار می رود در ساعات 12 ظهر تا 17 که میزان مصرف برق بالاست، مشترکان از استفاده همزمان چند وسیله برقی خودداری کنند و دمای کولرهای گازی را روی 24 و 25 درجه سانتی گراد و کولرهای آبی را روی دور کند تنظیم کنند.
وی با اشاره به قطع برق ادارات پرمصرف عنوان کرد: اداراتی که از میزان مصرف تعیین شده برای آنها تخطی کنند برق شان قطع می شود و در استان روز گذشته برق 10 تا 12 اداره را قطع کردیم و مشترکان اداری مکلف شدند با ما همکاری داشته باشند.
قافله باشی یادآور شد: بیشترین مصرف برق را در بانک ها، تأمین اجتماعی و برخی دستگاه های دیگر شاهد هستیم که لازم است الگوی مصرف را رعایت کنند
وی تأکید کرد: ما در همه شهرستان ها نیازمند همکاری مردم هستیم به خصوص در شهر قزوین از مشترکان می خواهیم همکاری لازم را برای مصرف بهینه برق داشته باشند و میزان مصرف خود را مدیریت کنند.
این مسئول خاطرنشان کرد: این مدیریت مصرف بسیار حائز اهمیت است و انتظار است روشنایی نمای ساختمان ها خاموش شود متأُسفانه نمای ساختمان ها برق زیادی را مصرف می کند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today