صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان یزد گفت: پلیس با موتورسیکلت سوران که با حرکات مخاطره آمیز باعث ایجاد ناامنی برای شهروندان می‌شوند، برخورد قاطع و جدی می‌کند.

سردار عباسعلی بهدانی فرد، فرمانده انتظامی استان یزد در کمیسیون کاهش تصادفات برون‌شهری پلیس راه استان اظهار کرد: در مجموع در خرداد ماه جاری تصادفات ۳ درصد افزایش داشته که این امر نشان از بی توجهی شهروندان به قوانین راهنمایی و رانندگی است. 
وی افزود: حفظ جان کاربران ترافیک و امنیت، از ماموریت‌های مهم پلیس راه است که باید به این امر مهم بیش از پیش توجه شود.
بهدانی فرد ادامه داد: برخی از رانندگان، قوانین و مقررات را رعایت نمی‌کنند و باعث ایجاد مشکل برای خود و سایر شهرواندان می‌شوند که پلیس با چنین رانندگانی برخورد قاطع و جدی می‌کند.
فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: در برخی از شهرستان‌ها نیز موتورسواران در ایام تعطیل اقدام به موتورسواری با موتورسیکلت‌های سنگین و انجام حرکات‌های مخاطره‌آمیز می‌کنند که اینگونه اقدامات ضمن اینکه جان خود به خطر می‌اندازند باعث ایجاد ناامنی برای سایرین نیز می‌شوند.
وی با بیان اینکه پلیس با موتورسوارانی که با موتورسنگین‌های خود در خارج از پیست و محیط‌های مخصوص موتورسواری که در آن ملاحظات امنیتی رعایت شده باشد، مخالف است، اظهار کرد: اینگونه موتورسیکلت‌ها جمع آوری و با متخلفان نیز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today