ایرنا/ مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ۳۵ درصد مصوبات سفر رئیس‌جمهور به این استان در حوزه راه است، گفت: با جذب اعتبارات سفر تحول چشمگیری در این حوزه شکل می‌گیرد.

حسینعلی مقصودی، مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: بر اساس مصوبات سفر استانی رییس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به استان، اعتبار قابل توجهی به حوزه راه‌های استان اختصاص داده شده است که می‌توان گفت معادل ۲۰ برابر اعتبارات سالانه این طرح‌هاست.
وی اعلام دقیق میزان اعتبارات اختصاص یافته به حوزه راه و شهرسازی استان را منوط به ابلاغ مصوبات از سوی نهاد رییس‌جمهوری اعلام کرد و گفت: با جذب این اعتبارات تحول چشمگیری در حوزه راه‌های استان شکل می‌گیرد و ظرف دو سال آینده بخش عمده‌ای از طرح‌های در دست احداث استان تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری، راه‌آهن مبارکه به سفیددشت به شهرکرد را از مهمترین طرح‌های این استان اعلام کرد و گفت: در جریان سفر رییس‌جمهور به استان با حضور وزیر کشور عملیات احداث ایستگاه راه‌آهن شهرکرد به طور رسمی آغاز شد و اکنون عملیات خاکی طرح در حال انجام است و پیمانکار طرح با بستن یک قرارداد ۱۰۰ میلیارد تومانی انتخاب شده است.
مقصودی ادامه داد: محور ارتباطی شهرکرد به شلمزار به بازفت، چهارخطه شهرکرد به بروجن به لردگان، محور لردگان به ایذه، محور فارسان به دشتک، جاده اردل به دوپلان، محور شهرکرد به بن به داران، جاده ارتباطی شهرکرد به سامان به تیران و محور فارسان به چلگرد از دیگر طرح‌های مهم راهسازی استان که اعتبارات موردنیاز این طرح‌ها در مصوبات سفر رییس‌جمهور گنجانده شده است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و ۵۰ کیلومتر راه اصلی در استان در دست احداث است.آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday