ایرنا/ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ۵۷۸ پایگاه غنی سازی اوقات فراغت با شعار "هر دانش آموز یک مهارت " در مدارس، دارالقرآن ها و کانون های فرهنگی تربیتی این استان سازماندهی شد.

سردار فتح الهی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز با تاکید بر لزوم جذب حداکثری دانش‌آموزان در برنامه‌ها و فعالیت‌های اوقات فراغت تابستان اظهار کرد: یکی از ابزارهای مهم در جذب دانش‌آموزان ارتقای کیفیت و ایجاد خلاقیت، مهارت‌آموزی، کشف و هدایت استعدادهای دانش‌آموزان در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت است.
وی خاطرنشان کرد: بیشتر نوجوانان و جوانان به ویژه دانش‌آموزان در تعطیلات تابستان با مشکل نحوه گذراندن اوقات فراغت روبرو هستند و از طرفی در سال‌های گذشته که با شیوع ویروس کرونا مواجه بودیم اوقات فراغت دانش‌آموزان در فضای مجازی سپری می‌شد که یک دغدغه برای دانش‌آموزان، جامعه و والدین آنها بود.
وی تصریح کرد: برنامه‌های فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان از هفته اول تیرماه شروع و تا پایان مردادماه مطابق با دستورالعمل‌ وزارتی ادامه خواهد داشت.
فتح الهی یادآور شد: برنامه‌های پرورشی، فرهنگی منسجم، پرنشاط، هدفدار و متناسب با نیازها و علایق دانش آموزان توسط مربیان تعلیم و تربیت در زمینه‌های مختلف برای پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت استان البرز پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: ثبت نام دانش آموزان برای مشارکت در پایگاه های حضوری تابستانی آموزش و پرورش البرز از از اول تیرماه به صورت حضوری در مدارس مجری طرح پایگاه های تابستانی، دارالقرآن ها، کانون های فرهنگی تربیتی و پژوهش سراها در حال انجام است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday