ایرنا/ طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از پوستر هشتمین جشنواره رسانه استانی ابوذر در کردستان رونمایی شد.

سرتیپ دوم پاسدار علی مدنی، جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در این مراسم با اشاره به لزوم برگزاری با کیفیت جشنواره رسانه ای ابوذر اظهار کرد: شعار سال، جهاد تبیین، حجاب و عفاف و شهدای انصار کردستان از جمله موضوعاتی است که در جشنواره باید مورد توجه قرار گیرد.
وی خواستار توجه و دعوت از رسانه های شهرستان‌های استان برای حضور در این جشنواره شد و افزود: امید می‌رود در این دوره هم مانند سنوات گذشته شاهد شرکت گسترده اهالی رسانه استان در این رویداد باشیم. 
علی اصغر دریایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان نیز ضمن تقدیر از برگزاری این جشنواره در سطح استان آن را اقدامی ارزشمند و قابل ستایش در راستای اعتلای فرهنگ، هنر و ظرفیت رسانه‌ای استان برشمرد و گفت: برای تعامل، هم افزایی و همکاری با سازمان بسیج رسانه در برگزاری جشنواره ابوذر اعلام آمادگی می کنیم. 
محورها و قالب های  این جشنواره شامل  یازده محور هم چون شعار سال، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده جامعه و فرزندآوری سبک زندگی ایرانی اسلامی است. 
علاقمندان در یازده قالب گزارش خبری، گزارش تحلیلی و تحقیقی، مصاحبه ،یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. 
آثار ارسالی باید از تاریخ اول اسفند سال ۱۴۰۰ تا ۳۰ آبان سال جاری در رسانه های دارای مجوز(نشریات مکتوب و خبرگزاری های کشوری و استانی) منتشر شده باشد. 
هر شرکت کننده می تواند حداکثر در سه بخش و سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند. 
علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به پایگاه اینترنتی www.kurdistan.basijrasaneh.ir و یا شماره واتساپ ۰۹۳۰۸۵۹۷۱۱۳ و یا آدرس  سازمان بسیج رسانه کردستان در سپاه بیت المقدس تحویل دهند. 

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online