مهر/ فرماندار کهگیلویه گفت: اعتبارات دستگاه‌های فرهنگی این شهرستان نسبت به گذشته افزایش خواهد یافت.

سیدعبدالعزیز موسوی اصل، فرماندار کهگیلویه در این باره اظهار کرد: رشد عرصه‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی نقش مهمی در تحقق اهداف نظام و انقلاب‌اسلامی دارد.
وی تصریح کرد: از اعتبارات خزانه‌ای جذب نشده قسمتی که قابل جابجایی است را به پروژه‌های فرهنگی اختصاص می‌دهیم.
موسوی اصل با بیان اینکه انتظارات ما از سازمان تبلیغات هویت‌بخشی به فلسفه وجودی و اجرای کامل رسالت این سازمان در شهرستان است، گفت: تحقق اهداف باید به شکلی باشد که علاوه بر وظایف ذاتی، بر توسعه پتانسیل‌های فرهنگی شهرستان تأثیر بگذارد.
وی بر ضرورت تبلیغات دینی_ مذهبی در عرصه‌های کنونی و پیش رو تاکید کرد و اظهار کرد: امروز مواجهه با حملات و تهاجمات فرهنگی دشمن بیشتر شده و ضرورت وجود تبلیغات مبتنی بر ارزش‌های اسلامی، الهی و فعالیت‌های عرصه نهضت تبلیغات اسلامی به نحو هدفمند و مؤثر بیش از پیش احساس می‌شود.
فرماندار کهگیلویه افزود: سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند محور تبیین در زمینه‌های مختلف و به ویژه تبیین ارزش‌های دینی و الهی باشد.
حجت الاسلام مجید بهادری، رئیس تبلیغات اسلامی کهگیلویه نیز در این نشست گفت: نقش تشکیلات دینی و مذهبی و تحقق اهداف بسیار مهم و محسوس است.
وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی با تقویت ارزش‌های اسلامی به خوبی در تمامی مسئولیت‌ها تاکنون ایفای نقش کرده است.
بهادری خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود با هم‌افزایی با نهادها و مشارکت مؤثر با نهادهای فرهنگی در راستای ثمر بخشی بیشتر و اعتلای شرایط هدفگذاری و اقدام شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today