فارس/ نماینده مردم 5 شهرستان جنوبی استان کرمان، با اشاره به پیگیری‌های ملی و استانی برای راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی جازموریان، گفت: با راه‌اندازی این منطقه شاهد اشتغال پایدار و افزایش سرمایه‌گذاری در منطقه خواهیم بود.

منصور شکراللهی، نماینده مردم 5 شهرستان جنوبی استان کرمان، اظهار کرد: نخستین جلسه رفع موانع اداری و سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی جازموریان با حضور استاندار کرمان و فرمانداران 5 شهرستان جنوبی در محل استانداری کرمان برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این راستا با پیگیری‌های مستمر، جلسه بررسی مشکلات سرمایه‌گذاری این طرح بزرگ با حضور مدیرعامل بانک سپه، مدیران عامل شرکت ملی صنایع مس ایران و چند شرکت سرمایه‌گذاری در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
نماینده مردم 5 شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه پس از بررسی آخرین اقدامات و پیگیری‌های انجام شده در مورد منطقه ویژه اقتصادی جازموریان، سرمایه‌گذاران و مسئولان جهت هم‌افزایی و تسریع در آغاز عملیات اجرایی این پروژه با هم به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
شکراللهی ضمن تقدیر و تشکر ازاقدامات تمامی مسئولان محلی و ملی، خاطرنشان کرد: راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی، علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار، زمینه سرمایه‌گذاری‌های بیشتر را در منطقه به دنبال خواهد داشت.
وی یادآور شد: در این نشست بر تسهیل در رفع موانع اجرایی و  سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی جازموریان تاکید شد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar