ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: با حضور و اقدام به‌موقع ماموران پلیس، جوان ۳۰ ساله حین خودکشی از مرگ حتمی نجات یافت.

سرهنگ فرهاد آراوند، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان، از جلوگیری از خودکشی شهروندی در روستای تنگ‌ارم دشتستان خبر داد و اظهار کرد: ماموران گشت انتظامی دشتستان حین انجام ماموریت در محور تنگ‌ارم متوجه شدند شخصی روی دکل برق با طناب دور گردن، قصد حلق آویز کردن خود را دارد، در همین راستا به منظور نجات جان این فرد اقدام لازم انجام شد.
وی افزود: این جوان ۳۰ ساله به سبب مشکلات شخصی و روانی قصد خودکشی داشت و هنگامی که ماموران برای ایجاد آرامش و پایین آوردن وی اقدام کردند، خود را از دکل برق حلق آویز کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با رفتن به بالای دکل برق و بریدن طناب با سرعت زیاد، وی را به پایین منتقل کردند و پس از اقدامات اولیه پزشکی، مصدوم با اورژانس جاده‌ای به بیمارستان گنجی برازجان منتقل شد.
سرهنگ آراوند در پایان با قدردانی از اقدام به موقع و سریع ماموران پلیس در نجات جان این شهروند تاکید کرد: پلیس در همه حال و با تمام امکانات آماده ارائه خدمات به مردم است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar