فارس/ طی هفته گذشته، تنها یک بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بستری شده است.

کامران قدس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در زمینه آخرین آمار شیوع بیماری کرونا ویروس اظهار کرد: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۶۰ هزار و ۴۲۲ مورد مثبت بیماری کرونا بر اساس معیارهای تشخیصی آزمایشگاهی PCR در مجموعه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شده‌اند.
وی تصریح کرد: در هفته گذشته(از بیست و پنجم خردادماه تا یکم تیرماه سال جاری) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک بیمار مثبت جدید مبتلا به کووید-۱۹ در شهرستان تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان و در مراکز درمانی بستری شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان کرد: مجموع بیماران بستری‌شده در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا ویروس تاکنون به ۱۱ هزار و ۷۷۰ نفر رسیده است و ۴۸ هزار و ۶۵۲ بیمار نیز به‌صورت سرپایی شناسایی شدند.
قدس ادامه داد: کل موارد بهبودی و ترخیص بیماران مبتلا به کووید-۱۹ از ابتدای بروز و شیوع بیماری در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به ۱۰ هزار و ۵۵۶ نفر رسید.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today