مهر/ دبیر هیات انجمن ورزش های رزمی استان اردبیل گفت: در مسابقات کشوری نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ که به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود ۳۰۰ ورزشکار شرکت دارند.

نوید کرامتی، دبیر هیات انجمن ورزش‌های رزمی استان اردبیل با بیان اینکه خوشبختانه اردبیل توانسته در چندین سال گذشته میزبانی شایسته خود را در برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی ورزشی به اثبات برساند، اظهار کرد: مسابقات کشوری نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ به میزبانی اردبیل از امروز در سالن رضازاده بخش آقایان در تمامی رده‌های سنی اعزامی مسابقات جهانی ژاپن آغاز شده که ۳۰۰ نفر ورزشکار از ۲۰ استان مختلف کشور در این مسابقه حضور دارند.
وی افزود: از آنجایی که رشته کیک بوکسینگ یکی از رشته‌های پرطرفدار و هیجانی است، امنیت سالن و ورزشگاه با استفاده از نیروی انتظامی تأمین و زمینه حضور زنان تماشاگر در مسابقات نیز مهیا شد تا خانواده‌های ورزشکاران نیز بتوانند برای تشویق و روحیه دادن به ورزشکاران در سالن حضور یابند.
دبیر هیأت انجمن ورزش‌های رزمی استان اردبیل با اشاره به همکاری اداره تربیت بدنی و فرهنگی ورزشی شهرداری افزود: در رابطه با اسکان ورزشکاران مشکلاتی داشتیم که طی هماهنگی با آموزش و پرورش خوابگاهی را در اختیار ما قرار داده شده است.
وی با بیان اینکه تعداد ۵۰ نفر ورزشکار در رده‌ها و وزن‌های مختلف از استان اردبیل نیز در این مسابقه شرکت دارند، گفت: همیشه ورزشکاران استان اردبیل در مسابقات برگزار شده در رشته‌های متنوع رزمی توانسته‌اند جایگاه‌های برتری را به خود اختصاص دهند.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today