فارس/ فرمانده انتظامی استان اصفهان از پلمب انبار احتکار لاستیک خودروهای سبک و سنگین به ارزش 180 میلیارد ریال در شهرستان شهرضا خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در راستای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و جلوگیری از سوءاستفاده اخلال‌گران اقتصادی از آزاد شدن قیمت‌ها و حذف یارانه کالاهای اساسی، ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین در یک انبار قدیمی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و دریافت اطلاعات لازم، محل دقیق انبار را شناسایی و سریعا به همراه معاون سیاسیی-امنیتی فرماندار، قاضی تعزیرات و نماینده اداره صمت شهرستان در محل حضور یافته و آنجا را مورد بازرسی قرار دادند.
میرحیدری گفت: در این عملیات یک‌هزار و ۲۷۰ حلقه انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین، ۱۱۸ حلقه رینگ خودروهای سنگین و ۴۳۸ حلقه انواع تیوپ خودروهای خارجی و ایرانی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه در این انبار را ۱۸۰ میلیارد ریال ارزیابی کردند، بیان کرد: با توجه به اینکه مشخصات انبار در سامانه انبارهای وزارت صمت به ثبت نرسیده و موجودی آن نیز اعلام نشده بود به همین جهت احتکار این لاستیک‌ها و اقلام دیگر محرز و برابر دستور مقام قضایی این انبار پلمب شد.
وی بر جدیت و قاطعیت پلیس برای مبارزه همه جانبه با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تاکید و خاطرنشان کرد: از شهروندان می‌خواهیم هرگونه اطلاعاتی در خصوص قاچاق کالا و احتکار دارند موارد را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا برخوردهای قانونی با متخلفان صورت گیرد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today