فارس/ معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدرسه تابستانی برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد دایر خواهد شد.

سیدجلال رحیمی بیدک، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مدرسه تابستانی برای جبران افت تحصیلی دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد دایر می‌شود.
وی افزود: در راستای جبران افت یادگیری و تعمیق و تثبیت آن برای مدرسه تابستانی برنامه‌ریزی کرده‌ایم که از اول تیرماه آغاز و تا پایان مردادماه ادامه می‌یابد.
رحیمی با بیان اینکه این طرح برای جبران افت تحصیلی در دانش آموزان دوره ابتدایی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تمام دانش آموزان دوره اول که در ارزشیابی پیشرفت تحصیلی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در درس فارسی، ریاضی و علوم دارای سطوح عملکرد تحصیلی قابل قبول، نیاز به آموزش و تلاش بیشتر هستند مشمول این برنامه جبرانی می‌شوند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهداف اجرای این طرح گفت: «تعمیق یادگیری و تقویت بنیه علمی دانش آموزان، حمایت از دانش آموزان لازم‌التوجه و کاهش افت تحصیلی، تکرار پایه و ترک تحصیل»، به ویژه در پایه‌های اول و دوم ابتدایی مهم‌ترین اهداف این طرح هستند.
وی شناسایی دانش آموزان مشمول طرح و ثبت‌نام آنها در سامانه همگام، تعیین پایگاه‌های آموزش تابستانه، اطلاع‌رسانی و آموزش اولیا دانش آموزان و تجهیز مدارس گروه هدف را از فرآیند اجرایی این طرح بیان کرد.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today