باشگاه خبرنگاران/ آبرسانی به ۱۹ روستای محروم استان همدان با حمایت همت خیر نیک اندیش حاج اکبر ابراهیمی در شهرستان نهاوند انجام شد.

علیرضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان اظهار کرد: برای اجرای طرح آبرسانی به این روستاها، ۳.۴ میلیارد تومان از طرف خیر نیکوکار حاج اکبر ابراهیمی و پنج میلیارد تومان نیز از طریق دستگاه‌های اجرایی استان تامین و پرداخت شده است.
او گفت: طرح آبرسانی به ۷۲ روستای استان به منظور محرومیت زدایی از روستا‌ها و با انعقاد تفاهم نامه همکاری سپاه پاسداران و خیرین، به زودی عملیاتی و اجرا می‌شود.
استاندار همدان در ادامه گفت: تفاهم‌نامه اجرا طرح بین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با خیر آبرسان حاج «اکبر ابراهیمی» برای اجرای عملیات آبرسانی به ۷۲ روستای محروم استان همدان که تاسیسات آبی ندارند، امضا شده است.
قاسمی فرزاد گفت: آبرسانی به ۱۹ روستای محروم استان همدان به همت خیر نیک اندیشاجرای این طرح گامی عملی برای آبرسانی به مناطق روستایی استان همدان است، وبراساس تفاهم نامه منعقده، این خیر بزرگ به عنوان پدر طرح‌های آبرسانی کشور ۱۶۰ میلیارد تومان هزینه آبرسانی به ۷۲ روستای محروم استان همدان را تامین و پرداخت کرده است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today