تسنیم/ مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر با تشریح وضعیت خودروهای سواری رسوبی در گمرک و بندر بوشهر گفت‌: برای ۱۲۰ دستگاه خودرو سواری خارجی رسوبی در گمرک و بندر بوشهر از سوی محاکم قضایی رأی صادر نشده است.

رحیم بهادری، مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر اظهار کرد: 375 خودرو و ماشین‌آلات راهسازی در انبار‌های گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر وجود دارد.
وی با بیان اینکه 94 دستگاه راهسازی به ارزش 1500 میلیارد تومان در انبار گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر وجود دارد، خاطرنشان کرد: این ماشین‌آلات از سال 1392 در انبار این دستگاه‌ها توقیف و هنوز ترخیص نشده است.
مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر با تشریح وضعیت خودروهای سواری رسوبی در گمرک بوشهر گفت‌: اکنون 281 دستگاه خودروی سواری و متروکه قاچاق خارجی از سال 1392 به سبب نداشتن مجوز قانونی در انبار گمرکات و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توقیف شده است.
بهادری با بیان اینکه خودروهای سواری وارداتی توقیفی در گمرک و بندر بوشهر منتظر حکم قضایی هستند، خاطر نشان کرد: برای 120 دستگاه خودرو سواری خارجی رسوبی در گمرک و بندر بوشهر از سوی محاکم قضایی هنوز رأی صادر نشده است.
وی با بیان اینکه خودروهای رسوبی در گمرک مشمول قانون قاچاق هستند بیان کرد: برای بقیه خودرو‌های رسوبی در گمرک و بنادر استان بوشهر هم اگر حکم قضایی صادر شده به سبب نداشتن مجوز قانونی، هنوز ترخیص نشده‌اند.
بهادری ارزش این هر خودرو سواری توقیفی بین 4 میلیارد تا 12 میلیارد تومان دانست و تصریح کرد: در مجموع ارزش این خودروهای رسوبی در انبار گمرک و بندر بوشهر بین یک هزار و 200 تا یک هزار و 500 میلیارد تومان است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar