تسنیم/ جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش تکاوران قرارگاه عملیاتی عمار ۲، سارقانی که به‌صورت مسلحانه به سرقت اموال سرنشینان خودروهای عبوری محور زاهدان- خاش اقدام می‌کردند، به دام افتادند.

سرهنگ مرتضی جوکار، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی گزارش واصله مبنی بر اینکه سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو پارس در جاده‌‌های فرعی و روستایی محور مواصلاتی زاهدان- خاش  به راه‌‌بندی و سرقت مسلحانه اموال رانندگان خودروهای عبوری اقدام می‌کنند، دستگیری عاملان این سرقت‌‌ها به صورت ویژه در دستور کار تکاوران قرارگاه عملیاتی انتظامی عمار پلیس استان قرار گرفت.
وی افزود: در این رابطه به منظور دستگیری سارقان تیمی از رزمندگان یگان تکاوری 108 قرارگاه عملیاتی و انتظامی عمار مأمور تأمین امنیت و کنترل جاده‌های فرعی و روستایی محور مورد نظر شدند.
وی تصریح کرد: تلاش تکاوران پلیس برای به دام انداختن سارقان ادامه داشت تا اینکه مأموران در هنگام گشت‌زنی در محور روستایی کلچات، 2 سارق مسلح را که به وسیله یک دستگاه خودروی پژو پارس با پلاک مخدوش قصد سرقت مسلحانه اموال یکی از مسافرین عبوری را داشتند، مشاهده کردند و آنها را در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.
جوکار اظهار کرد: از این سارقان یک قبضه سلاح کلت کمری و چند تیغه سلاح سرد به دست آمد.
وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی، امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و با تأکید بر عزم جدی مأموران انتظامی در برخورد با سارقان و اخلالگران امنیت عمومی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک در سطح محورهای مواصلاتی، سریعا با تماس 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today