مهر/ استاندار البرز گفت: افزایش اجاره‌بها بیش از ۲۵ درصد در کلانشهرها غیرقانونی است و برای این منظور از اتحادیه‌های مربوطه خواسته‌ایم نظارت جدی بر این روند داشته باشند.

مجتبی عبداللهی، استاندار البرز با بیان اینکه این قرارگاه مدت ۳ ماه است که به صورت منظم تشکیل می‌شود، اظهار کرد: این جلسه مصوبات و دستاوردهای ملموسی داشته است.
وی ادامه داد: مردم باید در تمامی موضوعات اجتماعی ورود کنند، چراکه همواره با پویایی و مشارکت مردم در امور شاهد نتایج به مراتب بهتری بوده ایم.
عبداللهی گفت: از گروه‌های جهادی و فعالان اجتماعی و سازمان‌های مردم نهاد دعوت می‌شود که در مسیر نیل به اهداف قرارگاه اجتماعی همراهی بیشتری داشته باشند.
وی افزود: البته گروه‌های جهادی اکنون نیز همکاری‌های بسیار خوبی داشته‌اند و گزارش اقدامات خود را که ذیل این قرارگاه صورت می‌گیرد، ارائه می‌دهند.
استاندار البرز گفت: گروه‌های جهادی فعال در این کارگروه در حوزه‌های مختلف باید با دستگاه‌ها و رده متناظر خود ارتباط سازنده‌تری را برقرار کنند و دستگاه‌ها موظف هستند بستر لازم را برای فعالیت آنها مهیا کنند.
وی در خصوص تصمیم سران قوا در خصوص اجاره بهای مسکن افزود: این موضوع اکنون به دغدغه‌ای برای مسئولان تبدیل شده است، چراکه برخی نسبت به افزایش غیرقانونی قیمت‌ها اقدام کرده‌اند.
عبداللهی گفت: افزایش اجاره‌بها بیش از ۲۵ درصد در کلانشهرها غیرقانونی است و برای این منظور از اتحادیه‌های مربوطه خواسته‌ایم نظارت جدی بر این روند داشته باشند.
وی افزود: اقدامات ویژه ای را برای کنترل و نظارت بر مشاورین املاک در دستور کار داریم.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday