ایلنا/ شهردار گرگان گفت: در شهر گرگان ۱۱ ساختمان ناایمن وجود دارد و این ساختمان ها اخطار گرفتند و به دادستانی معرفی کردیم که حتی با هیأت مدیره ساختمان ها گفت و گو کردیم که شاهد متروپل نباشیم.

محمدرضا سبطی، شهردار گرگان در این باره اظهار کرد: ساخت شهربازی در گرگان طی ۳ مرحله به بهره برداری می رسد و هم اکنون قرارگاه خاتم الانبیا مشغول به کار هستند که تا به امروز بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی ادامه داد: برای آسفالت  خیابان های شهر گرگان کمبود قیر داریم ودرحال تلاش هستیم قیر مورد نیاز را هرچه زودتر تامین کنیم و ۴۷۶ میلیارد تومان تعهد ما برای آسفالت در سال گذشته بود.
وی تصریح کرد: بودجه سال گذشته شهرداری گرگان در سال گذشته  هزار میلیارد تومان بود که تا آبان ماه ۱۴۰۰ فقط ۲۰۰ میلیارد تومان محقق شده بود وما با تلاش ها توانستیم پنج ماهه پایانی سال ۸۰۰ میلیارد تومان محقق کنیم.
سبطی بیان کرد: بودجه امسال شهرداری ۱۵۰۰ میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است وشهرداری گرگان از کمک های ملی و استانی برخوردار نیست.
شهردار گرگان خاطرنشان کرد: اولویت های شهرداری گرگان توسعه فضای سبز و زیبا سازی است و توانستیم رتبه برتر در کشور بدست آوریم.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today