تسنیم/ رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مقابله با استخدام‌های غیرقانونی در ادارات استان گفت: جلوی بکارگیری غیر قانونی ۵۳۵ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان گرفته شد.

حسن نگین تاجی، رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: 535 نفر از افرادی که در مراحل پایانی استخدام بودند، جلوی آنها گرفته شد و از یک بحران دیگر در بحث استخدام‌های غیر قانونی و بدون مجوز جلوگیری کردیم.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 40 هکتار از بستر رودخانه‌های استان رفع تصرف شد، عنوان کرد: در زمینه برخورد با استفاده کنندگان غیر مجاز از اسلحه با هیچکس تعارف نداریم و وامدار هیچ جریانی نیستیم.
نگین تاجی با تاکید بر اینکه قانون و تبعیت از ولایت فقیه را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم، ابراز کرد: دستگاه قضایی منتظر سایر نهادهای نظارتی خارج از این قوه نمی‌ماند و هیچ جریانی در دادگستری استان نمی‌تواند نفوذ کند.
وی فرهنگ بزرگنمایی در هنجارهای اجتماعی را یک زخم خواند و افزود: حرکت ضد هنجار اجتماعی موجب ایراد خسارت فراوان به اقتصاد استان و مردم می‌شود که می‌تواند موجب عدم حضور سرمایه‌گذار کلان در استان باشد.
این مسئول در خصوص طراحی برنامه‌های عملیاتی در راستای تحول و تعالی قضایی، یادآور شد: طراحی 15 برنامه عملیاتی برای تحول بر اساس ویژگی های هر استان موجب اجتماعی شدن قوه قضاییه و ورود به دوران برون زدایی دستگاه قضایی شده است.
نگین تاجی خاطرنشان کرد: با تقویت رویکردهای تخصصی، هم اکنون هیچ پرونده مانده و رسوبی مانده از سال 1398 و ماقبل آن در دادگستری استان وجود ندارد.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: به منظور اجتناب از برخورد هیجانی و جنجالی و سطحی توسط دستگاه قضایی، با ایجاد قرارگاه راهبردی مبارزه با تجاوز به حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی و بستر رودخانه‌ها، آن‌ را با حضور ‌دادستان و معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان و ادارات و سازمان‌های که در این زمینه نقشی برعهده دارند، ایجاد کردیم.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today