فارس/ رئیس سازمان بازرسی چهارمحال و بختیاری گفت: در حوزه انتصاب مدیران در استان تخلفی محرز نشده و پرونده‌ آن‌ها برای بررسی بیشتر و پیگیری از وزارت‌‌‌خانه‌ها به تهران ارسال شده است.

علی احمدی، رئیس سازمان بازرسی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در خصوص انتصابات گزارشاتی به سازمان بازرسی ارسال شد که این سازمان با توجه به رسالت ذاتی خود به این مسئله ورود و بررسی‌های خود را آغاز کرد.
وی افزود: در خصوص انتصاب مدیران تا کنون تخلفی محرز نشده است و در استان با تکمیل فرم‌های خوداظهاری از سوی مدیران و جمع‌آوری مستندات، تمامی پرونده‌ها برای بررسی بیشتر از سوی وزارت‌خانه‌ها به سازمان بازرسی کشور ارسال شد.
رئیس سازمان بازرسی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در خصوص سایر انتصابات در رده‌های غیرمدیریتی نیز یک مورد تخلف در خصوص جابه‌جایی نیروهای رسمی آزمایشی در یکی از فرمانداری‌های تابعه استان مشاهده و گزارش هشداری در راستای اجرای بند ج ماده ۱۱ سازمان بازرسی به مجموعه استانداری ارسال شد که پس از بررسی‌های این مجموعه اصلاح رویه صورت گرفت.
احمدی اظهار کرد: با توجه به رسالت سازمان بازرسی در اجرای اصل ۱۷۴ قانون اساسی اگر سو جریانی در حوزه‌های مختلف از جمله انتصابات گزارش شود مورد بررسی کارشناسان سازمان بازرسی قرار می‌گیرد و اگر حکم قانونی وجود داشته باشد مشکلی نخواهد بود.
وی با اشاره به گفته رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه باید جوانان را روی کار آورد، تصریح کرد: ما هم موافقیم که از قشر جوان در سطوح مدیریتی استفاده شود چون صاحب فکر و ایده جدید هستند و دادن مسئولیت‌ به آن‌ها قطعا باعث پیشرفت نظام است و خود سازمان بازرسی نیز در مجموعه خود این مسئله را مورد توجه قرار داده است اما باید بسترهای قانونی فراهم شود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday