فارس/ با حضور مسئولان کشوری و استانی، حجت‌الاسلام حسین علیی به‌عنوان مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل معرفی شد.

با حضور مسئولان کشوری و استانی، حجت‌الاسلام حسین علیی به‌عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل معرفی و از خدمات ۷ ساله حجت‌الاسلام میثم فیاضی قدردانی شد.
حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر، جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در این مراسم اظهار کرد: تاکنون آمریکای از انجام هیچ جنایتی علیه ملت ایران و کشورهای منطقه دریغ نکرده است. 
وی افزود: آمریکا علاوه بر نقض حقوق بشر به بهانه دفاع از کشورهای دیگر به خشونت دامن می‌زند و در این راستا هر کشوری که با آمریکا زاویه داشته باشد را متهم به نقض حقوق بشر می‌کند.
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: غرب و آمریکا از حقوق بشر به‌عنوان ابزاری علیه کشورهای اسلامی استفاده می‌کنند که این هدف پلیدشان به همه ثابت شده است.
حجت‌الاسلام طیبی‌فر با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران از بردگی فکری نجات یافتند، بیان کرد: دل‌بستگان به آمریکا شریک جرم شیطان بزرگ هستند و  انقلاب اسلامی تنها فرصت بشر برای نجات از برده‌داری نوین است.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today