ایسنا/ رئیس گروه امور هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه سمنان از موفقیت هفت دانشجوی این دانشگاه در مرحله نخست بیست و هفتمین المپیاد علمی ـ دانشجویی کشور خبر داد.

فاطمه حسینی، رئیس گروه امور هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: از تیم اعزامی دانشگاه سمنان به مرحله اول بیست و هفتمین المپیاد علمی ـ دانشجویی کشوری که اردیبهشت ماه ۱۴۰۱  برگزار شد، هفت نفر از دانشجویان دانشگاه سمنان موفق به راهیابی به مرحله نهایی این المپیاد شدند.
وی افزود: در این المپیاد سپهر تاجیک‌خاوه در رشته حقوق، محمدعلی جعفری‌سرمزده  و ایمان صفائی در رشته زیست‌شناسی، محراب قدس در رشته مهندسی عمران، پریسا عباسی، محدثه محسنی‌پور و زهرا سادات‌الداغی هر سه در رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت موفق به صعود به مرحله نهایی این المپیاد شدند.
حسینی افزود: زمان برگزاری آزمون مرحله نهایی این المپیاد علمی دانشجویی  از طریق سایت مرکز المپیاد سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
روابط عمومی دانشگاه سمنان اعلام کرد: بر اساس ارزیابی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از مراکز بهداشت ودرمان دانشجویی سراسر کشور در سال ۱۳۹۹، مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.
با توجه به ارزیابی مراکز بهداشت و درمان دانشجویی در سراسر کشور در سال ۱۳۹۹ توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه سمنان موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.
ارائه مطالب آموزشی، ارائه خدمات، ویزیت‌ها، امکانات ایجاد شده، فعالیت‌های مناسبتی و اجرای طرح‌های غربالگری از جمله معیارها برای این ارزیابی بوده است.
مرکز بهداشت دانشگاه سمنان از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرد و ارائه خدمات پزشکی تشخیصی و درمانی به کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان و خانواده‌های آنان، ارتقای بهداشت محیط حرفه‌ای در سطح دانشگاه، نظارت و ارتقای خدمات بیمه‌های درمان عادی و تکمیلی دانشگاهیان، ارائه و اجرای طرح هایی در زمینه های ارزیابی سلامت دوره ای و بدو ورود دانشجویان، ارائه و اجرای طرح هایی در زمینه‌های ارزیابی سلامت اساتید و پرسنل دانشگاه و ارتقای آگاهی های بهداشتی و سلامت دانشگاهیان از اهداف ایجاد این مرکز است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today