باشگاه خبرنگاران/ استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، زهرا کوهی را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری منصوب کرد.

در حکم عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقی خطاب به زهرا کوهی، جهت انتصاب وی به‌عنوان سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری، آمده است: نظر به تعهد و تخصص سرکارعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست اداره‌کل امور بانوان و خانواده استاندار» منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال با روحیه انقلابی، ارتباط مستمر و موثر با فعالین حوزه بانوان و خانواده، بازشناسی هویت زن مسلمان و تحکیم خانواده، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.
زهرا کوهی متولد ۱۳۵۸، دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی دانشگاه تبریز، طلبه سطح 2 حوزه جامعه‌الزهرا و از چهره‌های فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده است که سابقه فعالیت‌های فرهنگی گسترده در آموزش‌و‌پرورش و دانشگاه‌های استان را در کارنامه دارد.
جوان نمونه سال ۸۰ و بانوی نمونه فعال در حوزه تسهیل ازدواج در سال ۸۸، همکاری با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، ریاست هیات اندیشه‌ورز بسیج جامعه زنان، مدیر موسسه فرهنگی قرآنی سحاب رحمت، مشاور ازدواج و خانواده و سفر‌های تبلیغی به کشورهایی، چون جمهوری آذربایجان و گرجستان از دیگر سوابق کوهی است.
پیش از این رقیه صادق‌زاده مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی بود.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today