ایسنا/ معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: طی شبانه‌روز گذشته مالخلیفه با ۴۱ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین ایستگاه استان بود همچنین در شهرکرد دمای بیشینه‌ی ۳۹ درجه سانتی‌گراد به ثبت رسید اما از روز دوشنبه دماها روند کاهشی در پیش خواهند گرفت.

معصومه نوروزی، معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خصوص وضعیت جوی چهارمحال و بختیاری و استقرار هوای گرم طی روزهای اخیر در استان، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود از روز دوشنبه دماها روند کاهشی در پیش گرفته و تا حدودی از گرمای هوا در استان کاسته شود و به ویژه در طی روز هوا خنک‌تر باشد.
وی افزود: طی شبانه‌روز گذشته مالخلیفه با ۴۱ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین ایستگاه استان بود همچنین در شهرکرد دمای بیشینه‌ی ۳۹ درجه سانتی‌گراد به ثبت رسید، طی ۲۴ ساعت گذشته خنک‌ترین ایستگاه‌های استان نیز بلداجی و شهرکرد با کمینه دمای ۱۲ درجه سانتی‌گراد گزارش شده‌اند.
معاون توسعه، پیش‌بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: طی هفته جاری پیش‌بینی می‌شود آسمان چهارمحال و بختیاری صاف تا کمی ابری باشد همچنین در برخی ساعات اولیه صبح در بخش‌هایی از استان غبار رقیق صبحگاهی انتظار می‌رود در ساعات بعد از ظهر به ویژه در روزهای یکشنبه و دوشنبه افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday